Porady prawne przez E-Mail

Jak to działa: Porada Prawna Poprzez E-mail (szczegóły w cenniku)

  1. Użyj bezpiecznego, szyfrowanego łącza komunikacyjnego   rtrbhttwteq3qqaby wysłać  swoje pytanie i wątpliwości na temat nurtującej cię materii prawnej .
  2. Prawnik odpowie na Twoje pytania, rozwieje twoje obawy i dostarczy wskazówki jak krok po kroku właściwie postępować w takiej sytuacji.

Prawnik:

  • Przegląda informacje jakie podasz.
  • Komunikuje się z tobą w celu wyjaśnienia pytań, uzyskania dodatkowych informacji w razie potrzeby i zapewnia wstępne porady.
  • Wyjaśni, jak prawo odnosi się do twojego konkretnego przypadku i przedstawi rozwiązania, które można podjąć w celu poprawy sytuacji.

Doradztwo Prawne przez E-Mail, może również dostarczyć tobie:

  • Porady o alternatywnych sposobach rozwiązywania sporu, łącznie z zaleceniem mediacji i arbitrażu, w stosownych przypadkach;
  • Porady o przysługujących ci prawach;
  • Informacje na temat procedury składania i doręczania dokumentów;
  • Skierowanie do jednego lub większej liczby adwokatów, którzy mogą zapewnić reprezentację z pełnym zakresem usług, jeżeli jest to potrzebne.

Doradztwo prawne przez E-Mail ogranicza się do jednego “konkretnego przypadku”, który jest zdefiniowany i stanowi pojedynczą materie prawną, która wymaga jednej lub więcej odpowiedzi prawnych do rozstrzygnięcia.

W zakresie, kiedy doradztwo prawne wychodzi za zakres oferty i / lub sytuacja istotnie się zmienia,  może być wymagana dodatkowa opłata. O czym Prawnik niezwłocznie poinformuje wraz z twoją decyzją co dalej.

Aby ustalić, czy ta usługa jest dla Ciebie, nie wahaj się skorzystać z linku Chatu na tej stronie internetowej, aby zapewnić krótkie podsumowanie sytuacji. Rozwiejemy twoje wątpliwości.