O Nas

STRONA W ROZBUDOWIE NA TĘ CHWILE. PROSIMY O NIE WYSŁANIE ZAPYTAŃ  I NIE REJESTROWANIE SIĘ DO ICH WYSYŁANIA.

Serwis internetowy Darmowa Pomoc Prawna, znajdujący się pod adresem darmowapomocprawna.com.pl powstał, aby zwiększyć dostęp do poradnictwa prawnego. Znajdziesz tu 1500 adresów Rządowego Programu Darmowej Pomocy Prawnej (RPDPP aktywna mapa Polski) jak również o wiele więcej adresów, gdzie możesz oczekiwać na darmową pomoc prawną a które funkcjonowały niezależnie od RPDPP o wiele lat wcześniej, świadcząc pomoc prawną za darmo czy w ramach budżetu centralnego, samorządowego, organizacji, stowarzyszeń, fundacji i dotacji.

 Na witrynie udzielane są porady:
– bezpłatnie w przypadku prostych porad prawnych
– odpłatnie, dotyczących porad skomplikowanych wymagających jawności i formalności w granicach obowiązującego prawa dla tego kto takich porad udziela.

Porady bezpłatne, można otrzymać po zalogowaniu się na stronie w dziale “Tu możesz zadać pytanie za darmo”. Pojawi się ono online dla innych użytkowników. Odpowiedz na nie , również będzie dostępna online dla innych użytkowników i jest udzielana tak szybko na ile czas prawnikom współpracującym z serwisem pozwala na jej udzielenie, nawet z danej lokalizacji ( serwis uwzględnia, lokalizację pytającego i prawnika na prośbę pytającego, ponieważ niekiedy prawnik udzielający szczegółowej porady prawnej z Rzeszowa, może mieć mniejszą wiedzę na temat społeczności lokalnej i zasad rządzących w odniesieniu do pytającego z okolic Słupska, niż ten prawnik, który w tym przypadku może być zaproponowany przez serwis darmowapomocprawna.com.pl do udzielenia porady prawnej właśnie ze Słupska.
Na witrynie  można pobrać za darmo, wzory dokumentów. W wyszukiwarce natomiast ,znaleźć dużo definicji  i pojęć prawnych, które wciąż są rozbudowywane.
Do serwisu należy też forum dyskusyjne, znajdujące się pod adresem internetowym: forum.darmowapomocprawna.com.pl, gdzie użytkownik po zalogowaniu, może podzielić się zagadnieniem prawnym z innymi internautami.
Profile społecznościowe serwisu w tym facebook.com witryny darmowapomocprawna.com.pl, mają służyć szerokiej informacji na temat działalności na stronie darmowapomocprawna.com.pl, publikacją ciekawostek, wymianie sugestii.
Na profilach społecznościowych serwis darmowapomocprawna.com.pl i współpracujący z nim prawnicy, nie udzielają porad.
Jeśli masz konkretny problem prawny, podatkowy a z innych serwisów nie doczekałeś się odpowiedzi, skopiuj opis problemu, który już wcześniej komuś opisałeś (nie linki do innych stron!) i wstaw go do nas na forum.darmowapomocprawna.com.pl lub do formularza “Tu możesz zadać pytanie za darmo”.

Jeśli  jesteś sam lub znasz kogoś takiego kto udziela porad prawnych  także za darmo wpisz go na stronie poradyprawne.darmowapomocprawna.com.pl (weryfikujemy te adresy)

ZAPRASZAMY WKRÓTCE.

O Nas
4.33 (86.67%) 6 votes

pomoc prawna

Najnowsze Pytania

  • Prawnik / 15 lutego 2016:
    Test zapytań
prawnik