O Nas

STRONA W ROZBUDOWIE NA TĘ CHWILE. PROSIMY O NIE WYSŁANIE ZAPYTAŃ  I NIE REJESTROWANIE SIĘ DO ICH WYSYŁANIA.

Serwis internetowy Darmowa Pomoc Prawna, znajdujący się pod adresem darmowapomocprawna.com.pl powstał, aby zwiększyć dostęp do poradnictwa prawnego. Znajdziesz tu 1500 adresów Rządowego Programu Darmowej Pomocy Prawnej (RPDPP aktywna mapa Polski) jak również o wiele więcej adresów, gdzie możesz oczekiwać na darmową pomoc prawną a które funkcjonowały niezależnie od RPDPP o wiele lat wcześniej, świadcząc pomoc prawną za darmo czy w ramach budżetu centralnego, samorządowego, organizacji, stowarzyszeń, fundacji i dotacji.

 Na witrynie udzielane będą porady:
– bezpłatnie w przypadku prostych porad prawnych
– odpłatnie, dotyczących porad skomplikowanych wymagających jawności i formalności w granicach obowiązującego prawa dla tego kto takich porad udziela.

Porady bezpłatne, można otrzymać po zalogowaniu się na stronie w dziale “Tu możesz zadać pytanie za darmo”. Pojawi się ono online dla innych użytkowników. Odpowiedz na nie , również będzie dostępna online dla innych użytkowników i jest udzielana tak szybko na ile czas prawnikom współpracującym z serwisem pozwala na jej udzielenie, nawet z danej lokalizacji ( serwis uwzględnia, lokalizację pytającego i prawnika na prośbę pytającego, ponieważ niekiedy prawnik udzielający szczegółowej porady prawnej z Rzeszowa, może mieć mniejszą wiedzę na temat społeczności lokalnej i zasad rządzących w odniesieniu do pytającego z okolic Gdańska, niż ten prawnik, który w tym przypadku może być zaproponowany przez serwis darmowapomocprawna.com.pl do udzielenia porady prawnej właśnie z Gdańska.
Na witrynie  można pobrać za darmo, wzory dokumentów. W wyszukiwarce natomiast ,znaleźć dużo definicji  i pojęć prawnych, które wciąż są rozbudowywane.
Do serwisu należy też forum dyskusyjne, gdzie użytkownik po zalogowaniu, może podzielić się zagadnieniem prawnym z innymi internautami.
Profile społecznościowe serwisu w tym facebook.com witryny darmowapomocprawna.com.pl, mają służyć szerokiej informacji na temat działalności na stronie darmowapomocprawna.com.pl, publikacją ciekawostek, wymianie sugestii.
Na profilach społecznościowych serwis darmowapomocprawna.com.pl i współpracujący z nim prawnicy, nie udzielają porad.

ZAPRASZAMY WKRÓTCE. A DO TEGO CZASU WARTO KORZYSTAĆ Z NIEODPŁATNYCH PORAD PRAWNYCH TYCH FINANSOWANYCH Z BUDŻETU PAŃSTWA I TYCH  PROWADZONYCH PRZEZ RÓŻNE FUNDACJE KTÓRYCH ADRESY ZNAJDZIECIE NA: www.darmowapomocprawna.com.pl