Kontakt

 

Nim coś prześlesz przez ten formularz – PRZECZYTAJ TO PONIŻEJ ZE ZROZUMIENIEM TREŚCI

Witryna darmowapomocprawna.com.pl, powstała w 2015 roku, z myślą o rozpowszechnianiu informacji  o WSZYSTKICH (w Polsce i na Świecie) podmiotach świadczących nieodpłatną pomoc prawną i edukacje prawniczą. Dodatkowym Źródłem dochodu,(ale też gwarancji płacisz-wymagasz, że otrzymasz rzetelną poradę prawną) miały być jej funkcje odpłatne.

Od 2015 roku a więc przed startem RPPP po dzień dzisiejszy (miesiąc maj 2018) otrzymujemy mnóstwo zapytań dotyczących kwestii problemów natury prawnej od Państwa. Jedne są proste (np: dotyczące mandatów drogowych) inne napisane z bardzo profesjonalnym podejściem – szablonowo (dające powód domniemywać, że pisał je jakiś prawnik, albo ktoś prowadzący podobne witryny jak nasza lub ktoś z jeszcze inną, ale nie do końca uczciwą motywacją – nie wnikamy w to szkoda czasu).

Nie pomogła informacja, że witryna jest w budowie – co do jej części odpłatnej także – zapytania nadal przychodzą, chociaż na darmowapomocprawna.com.pl, są setki adresów m.in. z Biuletynu Informacji Publicznej, podmiotów, które otrzymują za takie porady pieniądze i czekają na te pytania. Przy tej okazji możesz te podmioty na  darmowapomocprawna.com.pl  ocenić, czy to przez dodanie komentarza czy w inny sposób wskazując jaką jakość porad prawnych reprezentują.

Jeśli pomimo naszego komunikatu zamierzasz wysłać przez poniższy formularz kontaktowy ZAPYTANIE O NURTUJĄCY CIĘ PROBLEM PRAWNY to wyrażasz także zgodę na jego publikację na naszych łamach. Może ktoś, postara ci się odpowiedzieć na twoje pytanie, gdy zobaczy je publicznie dostępne (prosimy nie wysyłać oryginałów ani skanów dokumentów do spraw sądowych).

Kiedy będzie można przesyłać zapytania na darmowapomocprawna.com.pl?  Tego sami nie wiemy (do tego czasu zamknięta jest Rejestracja Użytkowników a Regulamin stanowi tylko informację co do zasad użytkowania bez wysyłania zapytań). Witryna jest prowadzona w formie wolontariatu bez dotacji, toteż na jej łamy przyjmiemy każdego dobrego prawnika, który zechciałby odpowiadać na zapytania osób zainteresowanych – nieodpłatnie.

Do czego służy poniższy formularz kontaktowy?

  1. Jesteś zainteresowany współpracą? – to pisz
  2. Jesteś zainteresowany reklamą? – to pisz
  3. Świadczysz darmową pomoc prawną jako instytucja a nie ma cię na tej witrynie? – to pisz

 

 

 

 

Aktualizacja 22.05.2018

 

 

Kontakt
4 (80%) 16 głosy
Kontakt
4 (80%) 16 głosy